שאלות נפוצות


עברנו לדניה מעבדות רחוב בית הדפוס 7 , גבעת שאול ירושלים בימים א’-ה’  8:00 – 17:00

לא, תוכנת Pixit הינה מערכת חינמית לחלוטין ואין לראות בהרשמה אליה או בשימוש בה התחייבות מסוג כלשהו. תשלום נדרש על הזמנת מוצר בלבד.

ניתן לבצע רישום למערכת באמצעות תיבת ההתחברות המופיעה ברוב העמודים באתר או ע”י לחיצה על הקישור הבא: הרשמה

מעבר לכך שתמונות רגילות תמיד אפשר לפתח, נראה לנו שמעטפה עם תמונות היא לא בדיוק מה שחלמת עליו כשקנית מצלמה דיגיטלית. לעומת זאת, ספר תמונות, לוח שנה או סט תחתיות המשובצים בתמונות שלך – הם הדרך האידיאלית ליהנות מהתמונות בכל יום מחדש.

אלבומים שטחים בכריכה קשה מודפסים על נייר צילום עבה ואיכותי במיוחד שאר המוצרים שלנו מודפסים על נייר כרומו איכותי במיוחד המאפשר שימושים מיוחדים כגון הדפסה משני צידי הדף.

תוכנת Pixit מצוידת במנגנון זיהוי רזולוציה (צפיפות/איכות תמונה) נמוכה ותתריע בפניך במידה והתמונה בה אתה רוצה להשתמש אינה איכותית מספיק.

מחירים למוצרים השונים ניתן לראות הן בעמוד הספציפי של כל מוצר באתר והן בתוכנה להורדה.

מחירים למוצרים השונים ניתן לראות הן בעמוד הספציפי של כל מוצר באתר והן בתוכנה להורדה.

השירות שאנו מציעים הוא שימוש בתוכנת Pixit הידידותית כך שתוכלו לעצב את המוצרים בעצמכם. איננו מציעים שירות עיצוב גרפי אלא באופן עצמי דרך המערכת באמצעותה תוכלו להוסיף כמה תמונות שתרצו, טקסטים, רקעים, אפקטים ומסגרות ללא הגבלה. המערכת ידידותית מאוד למשתמש ואינה קשה לשימוש.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך תוכנת Pixit במידה ובחרת באפשרות תשלום “כרטיס אשראי” או לשלם טלפונית במידה ובחרת באפשרות תשלום “חיוב טלפוני”.

מכיוון שתוכנת Pixit היא פלטפורמת תוכנה שונה מתוכנת Pixit הקודמת, לצערינו לא יתאפשר להזמין יותר הזמנות שבוצעו בעבר. יחד עם זאת, במידה וכבר בוצעה הזמנה ויש בידכם את מספר ההזמנה, ניתן ליצור עימנו קשר על מנת לבדוק האם קבצי ההזמנה הישנה קיימים ברשותנו. במידה וכן – נשמח להפיק לכם את המוצר בשנית.

לא. התוכנה תומכת במחשבי PC בלבד.

שלב עיצוב המוצר בתוכנה אינו דורש חיבור לאינטרנט אך על מנת לבצע הזמנה באמצעות התוכנה יש לוודא כי קיים חיבור פעיל לאינטרנט.

ניתן לשלוח את האלבום אונליין. כמו-כן, ניתן להעביר את קבצי המחשב על כל מדיה שהיא (CD או Disk on key) ישירות למשרדינו.

נשמח לארח אותך במשרדינו בירושלים. פרטים מדויקים ניתן לקבל במרכז התמיכה שלנו.

קבצי ההזמנה הסופיים נשמרים בשרתי הגיבוי שלנו למשך כמה חודשים מרגע ביצוע ההזמנה על מנת לאפשר הזמנת עותקים נוספים ללא מאמץ. בתום התקופה, הקבצים מושמדים.

הקבצים שהעלית למערכת מאוחסנים בשרתים המאובטחים שלנו ורק לנו יש גישה אליהם. לאחר הזמנת המוצר, הקבצים נשארים על השרתים למקרה שתרצה להזמין עותק נוסף. במידה והינך מעוניין במחיקת הקבצים משרתינו מיד לאחר גמר הייצור, אנא צור עימנו קשר ונשמח לסייע.

בפירוש לא! בלחיצה על הרשמה/התחברות דרך הפייסבוק, נפתח לך חלון נוסף של מערכת פייסבוק (לא מתוך האתר שלנו) ובו אתה מתחבר לפייסבוק. ברגע שפייסבוק מזהים שהתחברת, הם מאפשרים לנו לקבל את הפרטים שהרשית לנו לקבל כגון שמך, תאריך הלידה שלך וכד’. חשוב לציין שבשום אופן אין לנו (ואיננו מעוניינים שתהיה לנו) גישה לחשבון שלך.

בפירוש לא! הרישום דרך פייסבוק מאפשר לנו לחסוך לך זמן בתהליך רישום רגיל ע”י קבלת חלק מהפרטים שלך (כגון שמך, תאריך הלידה שלך וכד’) מהפייסבוק. אתה ורק אתה מחליט אם לשתף, מה לשתף ומתי לשתף כל דבר מהמערכת לפייסבוק.

מערכת החיוב שלנו היא מערכת מאובטחת בפרוטוקול המקובל בארץ ובעולם. פרטי כרטיס האשראי משמשים לחיוב חד פעמי עבור המוצר אותו הנך מזמין ואינם נשמרים במערכת. במידה ואינך מעוניין להזין מספר כרטיס אשראי במערכת, ניתן לבחור ב”חיוב טלפוני” בתהליך ההזמנה ולשלם טלפונית כאשר אחד מנציגינו ייצור עימך קשר.

לאחר שמירת המוצר על גבי המחשב שלך יווצר קובץ עליו ניתן להקליק כך שייפתח בתוכנה.

במידה ונרשמת באמצעות הפייסבוק – סיסמתך זהה לסיסמת הפייסבוק שלך. איננו יכולים לעזור לך במקרה זה. במידה ונרשמת שלא באמצעות הפייסבוק, לחץ על “החשבון שלי” בבר העליון ביותר באתר ולאחר מכן “שכחתי את הסיסמא”, הזן את כתובת המייל שלך ותקבל סיסמא חדשה למייל.

במידה וביצעת רישום באמצעות הפייסבוק, לא ניתן לשנות שם משתמש או סיסמא. שם המשתמש והסיסמא שלך זהים לפרטי ההתחברות לחשבון הפייסבוק ומשתנים בהתאם לשינויים שאתה מבצע בפייסבוק. אין לנו יכולת לשנות או לשחזר סיסמא במקרה זה. במידה וביצעת רישום שלא דרך הפייסבוק, תוכל לשנות את הסיסמא ע”י לחיצה על “שכחתי סיסמא” במסך ההתחברות או להתחיל את תהליך ההרשמה מחדש עם כתובת דוא”ל אחרת.

לאחר שסיימת לעצב, לחץ על “הזמנה” בבר העליון בתוכנה. לאחר מכן יחלו להופיע לפניך מסכי תהליך ההזמנה השונים. עקוב אחר ההוראות עד מסך סיכום ההזמנה בו יופיע גם מספר ההזמנה שלך ויישלח אליך מייל לדוא”ל עם פרטי ההזמנה.

כדי לחזור למסך הראשי לחץ על “המסך הראשי” בבר העליון בתוכנה.

לאחר הורדת התוכנה יש להריץ את הקובץ שירד ולעקוב אחר ההוראות במסכים.

בבר פקדי העריכה לחץ על כפתור “הוסף תמונה” ותוכל להוסיף כל תמונה שרק תבחר כמה שתבחר.

jpg, png

לא.

כן, באפשרותך לשלב טקסט מכל שפה במערכת ללא הגבלה.

לאחר מיקום התמונה על גבי העמוד לחץ עליה דאבל קליק עם העכבר בחר ב”אפקטים” ובאפקט – שחור-לבן.

בהחלט. יצרנו עבורך ערכות נושא מעוצבות מראש הכוללות רקעים, תבניות, אפקטים וקליפארטים מוכנים מראש. כמובן שתוכל להזיז ולשנות לפי טעמך מה שתרצה.

בתחילת כל עיצוב ספר תשאל אותך התוכנה האם אתה מעוניין בספר מימין לשמאל או משמאל לימין.

כמובן. באשף העיצוב אשר ייפתח בעת תחילת עיצוב הספר, בחר ב”סידור אוטומטי”, עקוב אחר ההוראות במסכים והתוכנה תפרוס עבורך את התמונות בצורה האופטימלית ביותר שניתנת.

בהחלט. תוכל להוריד רקעים נוספים מהאתר לפי פורמט האלבום או כל מוצר אחר ולהשתמש בהם בתכנה בתור תמונות רגילות, כנ”ל לגבי קטגוריית המסגרות.

המטרה העיקרית היא שתוכל לשתף חברים או משפחה במוצר כך שהם יוכלו אונליין לומר לך מה דעתם ולהעיר לך הערות או לשבח את עבודתך מבלי שתצטרך להזמין את המוצר.

לחץ על כפתור “מסך ראשי” ותוכל לבחור במוצר שאתה מעוניין לעצב.

במידה והתמונה אינה באיכות מספקת התכנה תתריע בפנייך ע”י סימן אזהרה.

בבר העליון לחץ על כפתור “שמירה” , בחר שם לקובץ והקובץ יישמר תחת תיקייה בשם My Albums בשולחן העבודה.

בבר העליון בתכנה לחץ על כפתור “הגדרות” כאן תוכל לקבוע איזה צבע, עובי ושקיפות אתה מעוניין למסגרת.

גרור את המסגרת הרצויה על גבי התמונה.

בצד ימין מתחת לתמונות שלך ישנם 2 כפתורים – מיין לפי שם או מיין לפי תאריך.

לחץ על התמונה קליק ימני ולאחר מכן “החלף אורך ברוחב” או השתמש בכפתור הימני בבר פקודות העריכה.

הכפתור מאפשר לך למקם במדויק את התמונות שלך בקו ישר כך שהן יהיו אחת מול השנייה הכי מדויק שאפשר.

בבר העליון בתכנה ישנו כפתור הנראה כך: T+ זהו כפתור של הוספת הטקסט.

גבולות העיצוב מסומנים באפור. כל אלמנט שימוקם בגבולות אלו עלול להיחתך ולא להופיע במוצר הסופי.

לאחר מיקום התמונה על גבי העמ’ לחץ עליה דאבל קליק עם העכבר וכאן תוכל לשחק עם הניגודיות, בהירות, לסובב ולקבוע אפקטים לתמונה.

למעלה בצד ימין תוכל להקטין/להגדיל את מס’ העמודים בתפריט מס’ עמודים.

לחץ קליק ימני על העכבר על הרקע ולחץ על “מחק רקע”.

בחר בצד שמאל את הרקע וגרור אותו עם העכבר לכיוון העמוד המסוים, לאחר מכן הרקע ימוקם אוטומטית על גבי העמוד.

בצד ימין למעלה תוכל לבחור מאיזה חודש ומאיזו שנה להתחיל את הלוח.

הקבצים המגיעים אלינו עד השעה 22:00 בלילה יודפסו יום למחרת ולכן מומלץ ליצור עמנו קשר כמה שיותר מהר בכדי שנוכל לעצור את ההדפסה. יחד עם זאת, לא נוכל להבטיח שהמוצר לא נכנס עדיין לייצור. במידה ואכן כך, לא ניתן יהיה לתקנו.

לא.

אנו מציעים את המגוון הרחב ביותר של כריכות שיכולות להתאים לכל תקציב ולכל מטרה . לספרים אנו מציעים כריכה קשה בפורמט שטוח FLAT , כריכה קשה סטנדרט , כריכה רכה וכריכת סיכות ( ספרון ) .

ניתן לבצע תצוגה מקדימה המאפשרת לראות את האלבום גדול יותר.

בבר התחתון בתכנה לחץ על הפלוס או המינוס באחוזים של המסך.

בהחלט כן. כל שעליך לעשות הוא לשמור את האלבום עליו אתה עובד תחת שם מסוים, לפתוח אלבום חדש, לשמור גם אותו אך בשם אחר ולהחליף ביניהם בתפריט השמאלי במסך הראשי.

אכן כן, התכנה בודקת את הקובץ ואם ישנה בעיה היא תתריע בפנייך. יחד עם זאת, מומלץ מאוד לבצע בדיקה ידנית שכן התוכנה בודקת מספר מוגבל של בעיות אפשריות ולא ניתן לסמוך עליה לחלוטין. האחריות הסופית הינה על מעצב המוצר.

לחץ על פקד העריכה “הגדרות לוח שנה” ותוכל לשנות את צבע הימים וצבע מיוחד לסופ”ש.

בפקדי מסך העריכה לחץ על כפתור “עדכן אירוע” ותוכל לעדכן כל אירוע ולהוסיף גם תמונה.

אכן כן, הלוחות מכילים את כל החגים העבריים.

נכון להיום, אין באפשרות בתוכנה להוסיף זמנים אלו אך תוכל להוסיף אותם ידנית ע”י תיבות טקסט.

בצד ימין למעלה תוכל לבחור מאיזה חודש ומאיזו שנה להתחיל את הלוח.

לא. יש לבצע הזמנה נפרדת לכל מוצר.

בעת תהליך ההזמנה ניתן יהיה לבחור בכמות העותקים הרצויה מהמוצר בעגלת הקניות. לא ניתן לבצע הזמנה המשלבת יותר מסוג מוצר אחד.

במידה וההזמנה טרם נכנסה לייצור ניתן לבצע בקשת ביטול ע”י פנייה למרכז התמיכה שלנו.

כן, עותק בודד 🙂

כן.

כדי לבדוק באיזה סטטוס נמצאת הזמנתכם ניתן להתחבר לאתר, בבר העליון ללחוץ “החשבון שלי” ושם לראות את מצב ההזמנות שלכם.

גרסאות Windows מ- XP ומעלה.

בהחלט כן. ניתן לעצב עמודים שלמים בתוכנות חיצוניות, לשמור אותם כקבצי JPG ולאחר מכם למקם אותם במערכת כרקעים או תמונות.

לא. מכיוון שאנו צריכים לעמוד בלוחות זמנים צפופים בייצור המוצרים השוטפים, איננו מאפשרים הדפסת עמוד לדוגמא לכל דורש. הדפסת דוגמאות אפשרית כאשר מדובר בהזמנה כמותית בלבד.

זמן משלוח הקובץ לשרתינו תלוי באופן ישיר בכמות ואיכות התמונות ששילבת במוצר. הזמן הממוצע למשלוח ספר תמונות המכיל 200-300 תמונות הינו 15-20 דקות.

מוצרי Pixit מודפסים בארבעה צבעים ובמכונות החדישות ביותר הקיימות בעולם.

הרזולוציה האופטימלית להדפסה על גבי מוצרי תמונה הינה 300 DPI.

לא, המוצרים של Pixit נעטפים בעטיפת פלסטיק ונארזים באריזת קרטון עבה על מנת לשמור עליהם במהלך המשלוח מפני אי אלו נזקים.

ניתן לקבל את המוצר ישירות לביתך באמצעות דואר רשום, שירות שליחים או לאסוף אותו בעצמך ממשרדי Pixit. לפרטים נוספים אודות משלוחים וזמני אספקה

זמן יצור המוצרים שלנו הוא עד 7 ימי עסקים למעט פוסטרים (לא כולל זמן משלוח) .זמן ייצור פוסטרים הוא בין 7-10 ימי עסקים (לא כולל זמן משלוח).

התחל צ'אט
1
Close chat
שלום! לחצו כל הכפתור "התחל" על מנת לקבל שרות

התחל צ'אט